isbay
     

 

MÜŞTERİ ADI

ADRES

AB GIDA AKSAKAL / BANDIRMA
AB GIDA AKSAKAL / BANDIRMA
ABDULHALİM EROL KAHTA / ADIYAMAN
ABDULLAH PEHLİVAN YENİPAZAR / AYDIN
ABDURRAHMAN TOKMAK KEŞAN / EDİRNE
ACAR SÜT MAM. ABDULLAH ACAR ÇAYIRHİSAR / BALIKESİR
ADEM BOZTAŞ AKÇAOVA KÖYÜ / MANYAS
ADNAN ÖĞÜT KARACABEY / BURSA
ADNAN ÖZTAŞ SANDIKLI / AFYON
AHMET ARSLAN DOĞALA KÖYÜ / KARACABEY
AHMET CAVİT TOPRAKKALE / OSMANİYE
AHMET ÇAVAK SEBEPLİ
AHMET ÇELİK AK SARAY/DENİZLİ
AHMET METE VAROL BANAZ / UŞAK
AHMET SILI BAYINDIR / İZMİR
AHMET ÜNEL TİRE
ALAATTİN ÜREM BAYINDIR / İZMİR
ALİ ATAN UMURBEY / ÇANAKKALE
ALİ EROL ÇİVRİL / DENİZLİ
ALİ GÜLKAYNAK KARAKUYU KÖYÜ / MENDERES / İZMİR
ALİ GÜLMEZ ALAŞEHİR / MANİSA
ALİ KASAP KEMALPAŞA / İZMİR
ALİ SABANCI NAZİLLİ / AYDIN
ALİ SAVRANOĞLU HASALAN KÖYÜ SALİHLİ
ALTAY TAŞ KAHTA / ADIYAMAN
ASIM GÜLER ALİAĞA KÖYÜ / BALIKESİR
ASİL ÇELİK ÖRNEKKÖY
AYCAN ve ALİ AYKAN FOÇA / İZMİR
BAHRİ BAŞKURT BOZKURT/DENİZLİ
BALIKESİR SÜT BİRLİĞİ BALIKESİR
BALIKESİR SÜT BİRLİĞİ BALIKESİR
BANDIRMA SÜT BİRLİĞİ ERGİLİ / BANDIRMA
BANDIRMA SÜT BİRLİĞİ ERGİLİ / BANDIRMA
BEDRİ KILIÇ YENİCE / ÇANAKKALE
BEKİR KATIRCI          ÖDEMİŞ / İZMİR
BERGAZ GIDA EZİNE/  ÇANAKKALE
BİGADİÇ SÜT BİRLİĞİ BİGADİÇ
BİRSÜT TAMAL GIDA IŞIKLAR KÖYÜ DÖRTYOL ÇANAKKALE
BOĞAÇ MADENCİOĞLU MANYAS
BOZKIRLAR DENİZLİ
BURHANETTİN CELEP FOÇA / İZMİR
BÜLENT AKDUMAN SUSURLUK / BALIKESİR
CAFER NALBANT   DEVELİ / KAYSERİ
CAFER ÜNGÖR KARAPINAR / KONYA
CEMAL CAN BOZKURT / DENİZLİ
CENGİZ ŞAHİN BOZÜYÜK / ESKİŞEHİR
CEVRİYE BORUZAN İNÇİRLİ OVA / İZMİR
CİHAN UYAR BERGAMA / İZMİR
COŞKUN ÖDEMİŞ / İZMİR
ÇAN SÜT BİRLİĞİ TEPEKÖY / ÇAN
ÇAN SÜT BİRLİĞİ DURALİ KÖY  / ÇAN
ÇAN SÜT BİRLİĞİ ÇAKILKÖY/ÇAN
ÇAN SÜT BİRLİĞİ KULFAKÖY / ÇAN
ÇEVİKLER SÜT BAYRAMİÇ / ÇANAKKALE
DAVUT EMEK İNEGÖL / BURSA
DERVİŞ BALCI URLA / İZMİR
DEVELİ HAYV.LTD.ŞTİ. DEVELİ / KAYSERİ
DEVRAN AVCI YAYLACIK KÖYÜ / BALIKESİR
DOĞUŞ TARIM VAN
ECE MÜESSER ÇETİN BÜYÜKTEPE KÖYÜ ÇAN / Ç.KALE
EDİNLER GIDA BANDIRMA
EDİNLER GIDA BANDIRMA
EDİP DEMİR ORHANİYE KÖYÜ BANDIRMA
EFE MEDİKAL ÖDEMİŞ / İZMİR
EKER KARDEŞLER ÖDEMİŞ / İZMİR
EKREM BEYAZIT GÖNEN / BALIKESİR
ENGİN KAPDAĞ KARALAR ÇİFTLİĞİ  / GÖNEN
ENGİN ÖZBEK ORHANİYE KÖYÜ BANDIRMA
ENKA TARIM KARAMAN / KONYA
ENKA-ERZİNCAN ERZİNCAN
ERDAL DOĞA KÖYÜ AKSAKAL
ERHAN PAŞAÇİFTLİK / GÖNEN
ERKAN ÇETİN DENİZLİ / SERİNHİSAR
EROL AYVAZ BALIKLI KÖYÜ / BALIKESİR
EROL GÜL DIŞBUDAK KÖYÜ / LAPSEKİ
ESİN AYDIN ACIPAYAM / DENİZLİ
ETEM YILMAZ HAVRAN / BALIKESİR
ETEM YILMAZ KARAMAN KÖYÜ / BALIKESİR
ETEM YILMAZ DELİKLİTAŞ KÖYÜ / BALIKESİR
ETEM YILMAZ TURPLU KÖYÜ / BALIKESİR
ETEM YILMAZ OVACIK KÖYÜ / BALIKESİR
ETEM YILMAZ HAVRAN / BALIKESİR
ETEM YILMAZ BALIKLI KÖYÜ / BALIKESİR
ETHEM TUNA NURİYE KASABASI - SARUHANLI / MANİSA
FATİH ÖZYILMAZ KARTEPE / İZMİT
FEVZİ KARAKAŞ MANYAS
FİKRET AVCI YAYLACIK KÖYÜ / BALIKESİR
FİKRET TOKUR BOZKURT  DENİZLİ
GÜLİZAR TEKELİ ARMUTLU KÖYÜ EŞME / UŞAK
GÜRSÜT  
GÜVEN RÖMORK ÖDEMİŞ / İZMİR
GÜVEN TARIM  ÖDEMİŞ / İZMİR
HABİP KIRIKKALE
HAKAN ÇAĞLAR URLA / İZMİR
HALİL DÖNMEZ KALE/DENİZLİ
HALİL GÜL DEVELİ / KAYSERİ
HALİL İBRAHİM TANIŞ MİLAS / MUĞLA
HALUK DÜZGÜN EREĞLİ / KONYA
HAMDİ ÖZKAN KARAPINAR / KONYA
HARUN ÜRKÜT TİCARET İVRİNDİ / BALIKESİR
HASAN ÇAKIR BERGAMA / İZMİR
HASAN GEDİK TUZAKÇI KÖYÜ / GÖNEN
HASAN HÜSEYİN HAYLA KALE/DENİZLİ
HASAN SABUNCUOĞLU KAVAKLI KÖYÜ BOZDOĞAN / AYDIN
HASAN TURAN KAHTA / ADIYAMAN
HASAN ZORLU BİGADİÇ / BALIKESİR
HAYRİ AÇAR SALİHLİ/MANİSA
HAYRİ CEYLAN MANYAS
HBG İNŞAAT    HİCRİ GÜRSOY KAHTA / ADIYAMAN
HİKMET ERÖZDEMİR TUZAKÇI KÖYÜ / GÖNEN
HÜCEYİN ECEOVA OVACIK KÖYÜ / BİGA
HÜSEYİN / MEHMET NAZİLLİ / AYDIN
HÜSEYİN BİÇER KUYUCAK HAVZALLI KÖYÜ / AYDIN
HÜSEYİN BOZDEMİR İZMİT
HÜSEYİN KOYUNCU GONCALI KÖYÜ / DENİZLİ
HÜSEYİN UYGUR BAYINDIR / İZMİR
İBRAHİM CEMAL CAN ÖDEMİŞ / İZMİR
İBRAHİM ÇITIR BAYINDIR / İZMİR
İBRAHİM DAĞ BERGAMA / İZMİR
İBRAHİM KULBAY SUSURLUK / BALIKESİR
İBRAHİM SEPETÇİ  
İLHAN ALHAN  
İMREN AKBAŞ SEBEPLİ
İNAN TARIM BOZAN KÖYÜ  DAZKIRI / AFYON
İNTERMİLK BAYINDIR / İZMİR
İRFAN ÇEVRE ÖRENKÖY / BALYA
İSA KISA BERGAMA / İZMİR
İSMAİL AKŞİT SARAY/DENİZLİ
İSMAİL DEMİRCAN ÇEKİRDEKLİ KÖYÜ  / BİGADİÇ / BALIKESİR
İSMAİL KIZILAY KORU DEĞİRMEN
İSMAİL ÖNCEL ÖDEMİŞ / İZMİR
İSMET OĞUZ KARAPINAR / KONYA
İSMET YILMAZ KEPEKLER KÖYÜ
KAAN MÜHENDİSLİK  BÜLENT ŞAHİN BORNOVA / İZMİR
KADİR ABİ BAYINDIR / İZMİR
KADİR BAKAN BEZİRCİ KÖYÜ
KADİR ZEYBEK ÖDEMİŞ / İZMİR
KADRİYE GEZGİN BÜYÜKPINAR KÖYÜ / BALIKESİR
KARADAĞ TARIM KARAPINAR / KONYA
KARPUZOĞLU SÜT ÜRÜNLERİ BİGA/Ç.KALE
KAZIM KİBAR SUSURLUK / BALIKESİR
KERİME BAHADIR YENİŞEHİR / BURSA
M.K.PAŞA SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ M.K.PAŞA / BURSA
MAHMUT BÖREKÇİGİL SALİHLİ / MANİSA
MEHMET KAYAPINAR KÖYÜ / BİGA
MEHMET ASLAN NAZİLLİ / AYDIN
MEHMET BAKIRLI ÖDEMİŞ / İZMİR
MEHMET CEYLAN BUĞDAYLI KÖYÜ / GÖNEN
MEHMET DAĞLI TURPLU KÖYÜ / BALIKESİR
MEHMET EMİN ÖZBEK ORHANİYE KÖYÜ BANDIRMA
MEHMET EYAR BÜYÜKAKÇLAR / DURSUNBEY
MEHMET HELVACIOĞLU  BAYINDIR / İZMİR
MEHMET İŞSEVER GÖNEN / BALIKESİR
MEHMET KIRLIOĞLU BERGAMA / İZMİR
MEHMET KÜÇÜK BİGADİÇ / BALIKESİR
MEHMET ÖZCAN ŞİRİNÇAVUŞ KÖYÜ
MEHMET ŞAKRAN SAVAŞTEPE / BALIKESİR
MEHMET ÜNVER KARAPINAR
MEHMET ÜSTÜN ÖZKAN KUŞCENNETİ GİRİŞİ KARŞISI
MELİK AYTEKİN TAHİROVA GÖNEN
MEMİŞ MEMİŞ DENİZLİ
MESEL SÜT DENİZLİ
MESUT ŞENTÜRK MUSAKÇA
MUHTAR ADNAN  BERGAMA / İZMİR
MURAT ÇAPAR KARAMAN / KONYA
MURAT SİNER BİGA / ÇANAKKALE
MUSA   SANCAKLI / BOZKÖY / MANİSA
MUSTAFA BACAK GEÇMİŞ KÖYÜ / İVRİNDİ
MUSTAFA ÇAKIROĞLU BAKIRLI KÖYÜ GÖNEN
MUSTAFA ERİM ALTINOLUK / BALIKESİR
MUSTAFA GÜLEN TEPECİK KÖYÜ / MUSTAFAKEMALPAŞA
MUSTAFA KEMAL ÇAKIRCA ŞAMLI / BALIKESİR
MUSTAFA KOBAK YENİCE / ÇANAKKALE
MUSTAFA KURT İBRAHİMAĞA KÖYÜ / KULA / MANİSA
MUSTAFA ÖZBİLGİÇ BÜYÜKBOSTANCI/BİGADİÇ
MUSTAFA ÖZCAN HAYRABOLU
MUSTAFA PINAR / HALİL PINAR HELVACI KÖYÜ / ÇAN
MUSTAFA TURHAN KOCAAVŞAR / BALIKESİR
MUSTAFA YILDIRIM DÜVERTEPE KÖYÜ / SINDIRGI
MUZAFFER AKÇAY YEŞİLOVA KÖYÜ / SALİHLİ / MANİSA
MUZAFFER YARIM KIRKLARELİ
NACİ CANBAZ KARALAR ÇİFTLİĞİ  / GÖNEN
NAZMİ KAYAALP SOMA / MANİSA
NECATİ AKMEŞE / İZMİT
NECATİ YILDIRIM İZMİT
NECDET ÇIRAK NAZİLLİ / AYDIN
NEVZAT ÖZIŞIK KOCAAVŞAR / BALIKESİR
NİHAT ESKİKÖY GERLENGEÇ KÖYÜ BİGA
NURETTİN ÇETİNKAYA EZİNE/  ÇANAKKALE
NURİ ONBAŞIOĞLU GAYBILAR KÖYÜ    GÖNEN
OFİS GIDA A.Ş. İZMİR
OĞUZ GIDA KULA / SALİHLİ  MANİSA
OĞUZ GIDA HASANBEYLİ / MANİSA
OĞUZ GIDA SALİHLİ/KULA/  MANİSA
OĞUZ GIDA AHMETLİ / SALİHLİ  MANİSA
OĞUZ GIDA BEYLİK KÖYÜ / ALAŞEHİR
OĞUZ GIDA      KULA / SALİHLİ  MANİSA
OĞUZHAN KIRPAT BALIKLIÇEŞME / BİGA
ORHUN PEYNİRCİLİK KEŞAN / EDİRNE
OSMAN ÇADIR SEFERİHİSAR / İZMİR
OSMAN MUTLU KESTEL / BURSA
OSMAN YASUN ERGİLİ / BANDIRMA
OSMAN YEN FOÇA / İZMİR
ÖMER KAHYA SELÇUK
ÖMER ÖZTÜRK BİGA/Ç.KALE
ÖMER TOSKAN URLA / İZMİR
ÖNDER ÖZBEK ORHANİYE KÖYÜ BANDIRMA
ÖNDER SIĞIŞ ACIPAYAM / DENİZLİ
ÖZGÜR SARAYKÖY / DENİZLİ
ÖZKARA OTOMOTİV BEYŞEHİR / KONYA
ÖZTAŞ İNŞAAT  AFYON
ÖZTAŞLAR HAYVANCILIK YEŞİL ÇOMLU KÖYÜ BANDIRMA
PEYMAR GIDA EZİNE/  ÇANAKKALE
R.K. SÜT ÜRÜNLERİ BAYRAMİÇ / ÇANAKKALE
RAMAZAN DAL BİGA / ÇANAKKALE
RAMAZAN KALKINÇ ÖDEMİŞ / İZMİR
RECEP ANDAÇ GÖNEN / BALIKESİR
RECEP UZUN TURGUTLU
REFİK ELBÜKEN TURGUTLU
S.S. ÇELTİK KÖYÜ KALK.KOOP. ÇELTİK/BİGA
S.S. DERENTİ KÖYÜ TAR.KALK.KOOP. DERENTİ / ÇAN
S.S.AHLATLIBURUN KÖYÜ KOOP. ÇAN / ÇANAKKALE
S.S.AHMETLER KÖYÜ KOOP. AHMETLER KÖYÜ
S.S.ALTIKULAÇ TAR.KALK.KOOP. ÇAN / ÇANAKKALE
S.S.ALTINOVA KÖYÜ KOOP. AFYON
S.S.AYAKLI KÖYÜ KOOP. İVRİNDİ / BALIKESİR
S.S.BAHÇELİ KÖYÜ KOOP. BİGA / ÇANAKKALE
S.S.BAYINDIR TAR.KALK.KOOP. BAYINDIR / İZMİR
S.S.BEZİRGANLAR KÖYÜ KOOP. BİGA/Ç.KALE
S.S.BİGADİÇ SÜT BİRLİĞİ BİGADİÇ / BALIKESİR
S.S.BOSTANDERE KÖYÜ KOOP. BOSTANDERE KÖYÜ / ÇAN
S.S.BÜYÜKPAŞA KÖYÜ KOOP. ÇAN / ÇANAKKALE
S.S.ÇAKIROBA KÖYÜ TAR.KALK.KOOP. YENİCE / ÇANAKKALE
S.S.ÇEPNİ KÖYÜ TAR.KALK.KOOP. ÇEPNİ / BANDIRMA
S.S.ÇEŞME TAR.ÜR.PAZ.KOOP. ÇEŞMEALTI KÖYÜ / BİGA
S.S.DERENTİ KÖYÜ TAR.KALK.KOOP. ÇAN / ÇANAKKALE
S.S.DOĞACA KÖYÜ KOOP. DOĞACA KÖYÜ / BİGA
S.S.DUMAN KÖYÜ KOOP. ÇAN / ÇANAKKALE
S.S.ESKİ ZİRAATLİ KÖYÜ TAR.KALK.KOOP. AKÇAPINAR KÖYÜ / BANDIRMA
S.S.EVCİLER KÖYÜ TAR.KALK.KOOP. DAZKIRI / AFYON
S.S.GAYBULAR KÖYÜ TAR.KALK.KOOP. GAYBULAR KÖYÜ / GÖNEN
S.S.GEÇMİŞ KÖYÜ KOOP. İVRİNDİ / BALIKESİR
S.S.GEREDELLİ KÖYÜ KOOP. GEREDELLİ KÖYÜ / BİGA
S.S.GÖNEN TAR.KALK.KOOP. GÖLYAKA KÖYÜ
S.S.GÖNEN TAR.KALK.KOOP. GÖNEN / BALIKESİR
S.S.GÜMELİ TAR.KALK.KOOP. İVRİNDİ / BALIKESİR
S.S.GÜVEMALAN TAR.KALK.KOOP. BİGA / ÇANAKKALE
S.S.HACIKASIM KÖYÜ KOOP. ÇAN / ÇANAKKALE
S.S.HACIKÖY KOOP. BİGA / ÇANAKKALE
S.S.HAMİDİYE KÖYÜ KOOP. KULA / MANİSA
S.S.HUĞLU TAR.KALK.KOOP. BEYŞEHİR / KONYA
S.S.KANGIRLI KÖYÜ KOOP. LAPSEKİ / ÇANAKKALE
S.S.KARACAÖREN KALK.KOOP  KARACAÖREN / YENİCE / Ç.KALE
S.S.KARAKOCA KÖYÜ KOOP. ÇAN / ÇANAKKALE
S.S.KAYAPINAR KÖYÜ TAR.KALK.KOOP. SARIKAYA / YOZGAT
S.S.KIRANLAR KÖYÜ TAR.KALK.KOOP. KARACABEY / BURSA
S.S.KIRCALAR KÖYÜ TAR.KALK.KOOP. KIRCALAR KÖYÜ
S.S.KIZILCAYER TAR.KALK.KOOP. ÇİVRİL / DENİZLİ
S.S.KIZILKEÇİLİ TAR.KALK.KOOP. ÇAN / ÇANAKKALE
S.S.KOCAVELİ KÖYÜ TAR.KALK.KOOP. LAPSEKİ / ÇANAKKALE
S.S.KONUŞ KÖYÜ KOOP. EMET / KÜTAHYA
S.S.KORUOBA KÖYÜ KOOP. BİGA/Ç.KALE
S.S.KUMKÖY TAR.KALK.KOOP. GÖNEN / BALIKESİR
S.S.KUŞCENNETİ KÖYÜ TAR.KALK.KOOP. KUŞ CENNETİ / BANDIRMA
S.S.MALTEPE TAR.KALK.KOOP. ÇAN / ÇANAKKALE
S.S.MURATLAR KÖYÜ KOOP. BAYRAMİÇ / ÇANAKKALE
S.S.ORHANLAR KÖYÜ TAR.KALK.KOOP. ORHANLAR KÖYÜ
S.S.ORTAOBA KÖYÜ KOOP. ORTAOBA KÖYÜ / GÖNEN
S.S.OSMANİYE KÖYÜ TAR.KALK.KOOP. DURSUNBEY / BALIKESİR
S.S.OSMANPAZAR KÖYÜ TAR.KALK.KOOP. OSMANPAZAR KÖYÜ  / GÖNEN
S.S.SEMEDELİ TAR.KALK.KOOP. ÇAN / ÇANAKKALE
S.S.SEYVAN KÖYÜ TAR.KALK.KOOP. YENİCE / ÇANAKKALE
S.S.ŞİRİNÇAVUŞ KÖYÜ KOOP. ŞİRİNÇAVUŞ KÖYÜ / BANDIRMA
S.S.TAŞTEPE KÖYÜ KOOP. LAPSEKİ / ÇANAKKALE
S.S.TEPECİK KOOP. TEPECİK KÖYÜ / MUSTAFAKEMALPAŞA
S.S.TİRE TAR.KALK.KOOP. TİRE / İZMİR
S.S.YARIŞ KÖYÜ KOOP. EMET / KÜTAHYA
S.S.YAYAKÖY TAR.KALK.KOOP. YAYAKÖY / ÇAN
S.S.YENİCE KOOP. BÜYÜKORHAN / BURSA
S.S.YUVALAR TAR.KALK.KOOP. ÇAN / ÇANAKKALE
SELAMİ ERSOY KARAPINAR / KONYA
SELİM ŞAHAN EZİNE/  ÇANAKKALE
SELİM TEPE ÖDEMİŞ/İZMİR
SERKAN CAN BUĞDAYLI KÖYÜ / GÖNEN
SERVET ATALAY YENİCE / ÇANAKKALE
SEYDİ BOZKURT GÖKÇEADA
SEYFİ ÇALIŞKAN NAZİLLİ  / AYDIN
SEYİT ALİ ABİ YENİCE / ÇANAKKALE
SEZAİ KARA TİRE
SINDIRGI SÜT BİRLİĞİ AKÇAKISRAK KÖYÜ / SINDIRGI
SÜLEYMAN İBİCAN ILGIN / KONYA
SÜLEYMAN TUNCER ALİAĞA  / İZMİR
ŞABAN BURHAN KARACABEY / BURSA
ŞABAN GÜL DEVELİ / KAYSERİ
ŞAFAKPEN LTD. FETHİYE / MUĞLA
ŞERİF GÜRPINAR KARPUZLU / AYDIN
TAHİR METİNOĞLU BAYINDIR / İZMİR
TALAT SEPİÇİ ÇAYBAŞI BELDESİ    TORBALI/İZMİR
TAMER GÜLMEZ ALAŞEHİR / MANİSA
TEKİNLER SÜT ÜRÜNLERİ BİGA / ÇANAKKALE
TUĞRUL TUĞLACI SAZOVA KÖYÜ / AKHİSAR
TURGUT GÜMÜŞOĞLU MENDERES İZMİR
URLA SÜT BİRLİĞİ URLA / İZMİR
ÜÇEL İNŞAAT KARABİGA
ÜLKÜ EKİNKÖY / MANYAS
ÜZEYİR GÜLER ASMALIDERE KÖYÜ / GÖNEN
VETERİNER HIZIR ÖDEMİŞ
YALCIN ULUPINAR ALPU / ESKİŞEHİR
YAVER OYAR SÖĞÜTÇAYIR / SUSURLUK
YILMAZ KARACA TÜRKOĞLU / K.MARAŞ
YUSUF SOLMAZ / DENİZLİ
YUSUF AVCI YAYLACIK KÖYÜ / BALIKESİR
YUSUF BULUT ÇARDAK / DENİZLİ
YÜCEL KARLUK ÖDEMİŞ / İZMİR
ZAFER ÇİFTLİĞİ GELİBOLU ÇANAKKALE
ZEKİ AYDIN ÖDEMİŞ / İZMİR
ZEKİ KASAP KORKUTELİ / ANTALYA
ZENGİN SÜT ÜRÜNLERİ BANDIRMA
ZENGİN SÜT ÜRÜNLERİ BANDIRMA
ZENGİN SÜT ÜRÜNLERİ BEREKETLİ KÖYÜ / BANDIRMA
ZENGİN SÜT ÜRÜNLERİ BEREKETLİ KÖYÜ / BANDIRMA
ZENGİN SÜT ÜRÜNLERİ-FEVZİ BABADAĞ DEBLEKE KÖYÜ / BANDIRMA
ZENGİN SÜT ÜRÜNLERİ-KİRİŞÇİ ÇİFTLİĞİ YENİ YENİCE KÖYÜ  / BANDIRMA
ZEYBEK SÜT BALIKESİR
bandırma evden eve nakliyat bandırma inşaat firmaları